صادرات

شرکت پارس فارمد به منظور توسعه روابط تجاری با کشورهای منطقه در زمینه صادرات فرآورده‌های دارویی، غذایی و محصولات آرایشی و بهداشتی آغاز به کار کرد. این شرکت با اخذ مجوز صادرات از سوی سازمان غذا و داروی ایران به عنوان یک شرکت دارویی-بازرگانی با بکارگیری روش‌های علمی بازاریابی و بررسی بازارهای هدف درصدد آن است که محصولات دارویی و غذایی تولید شده در کشور ایران را به کشورهای حاشیه صادر نماید. حضور در بازار تاجیکستان به عنوان سرآغاز تعاملات تجاری این شرکت با کشورهای حوزه CIS می‌باشد که این شرکت توانسته در این زمینه گام بردارد. 

با توجه به حجم مبادلات در بازارهای بین المللی محصولات و نیازهای کشورهای منطقه و با توجه به زیرساخت‌های لازم جهت صادرات، شرکت پارس فارمد مبادرت به بازاریابی بین‌المللی نموده و سعی در شناساندن کیفیت و برتری های صنایع غذایی و داروسازی ایران در منطقه و کشورهای همسایه دارد. در حال حاضر، شرکت پارس فارمد محصولات خود را به کشورهای همسایه صادر می‌کند .
شرکت پارس فارمد با توجه به قابلیت‌های مدرن و با بهره‌گیری از نیروی انسانی ماهر و کارآمد تلاش و فعالیت گسترده ای را نیز در بازارهای جهانی شروع نموده است.
همچنین شرکت دارویی پارس فارمد مجری صادرات محصولات دارویی ، غذایی و آرایشی و بهداشتی به کشور تاجیکستان می‌باشد. کشور تاجیکستان به عنوان دروازه‌ ورودی به کشورهای حوزه CIS می‌تواند نقش تعیین کننده‌ای در تسریع و جذب بازارهای هدف کشورهای همسود (مشترک المنافع) داشته باشد. این کشورها بازار طبیعی کشور و مناطق آزاد تجاری، صنعتی و مناطق ویژه اقتصادی برای طراحی راهبرد توسعه و صادرات اقلام گوناگون بوده و بر اساس میزان صادرات و واردات آن‌ها می‌توان برنامه ریزی جامعی انجام داد.

شرکت پارس فارمد با هدف شناسایی و توسعه بازارهای صادراتی جدید به منظور بازاريابي و فروش محصولات دارویی و غذایی خود و شرکت های همکار فعاليت مي‌نمايد. اين واحد در واقع حلقه ارتباطي فروش با جهان خارج از مرزهاي ايران جهت عرضه و معرفي محصولات مي‌باشد.